"e-Świętokrzyskie" - budowa sieci światłowodowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

Hostpot przy BWA

Trwa montaż hotspotów na terenie miasta Kielce. Poniżej prezentujemy zainstalowaniy hotspot na budynku Biura Wystaw Artystycznych przy ulicy Kapitulnej.

czytaj więcej…
 

Prace ziemne oraz spawanie światłowodów

Prezentujemy zdjęcia z prac ziemnych na ul. Krakowskiej oraz spawanie światłowodów na ul. Krzemionkowej w weźle W4.

czytaj więcej…
 

Prace ziemne

Obecnie trwają prace przy budowie kanalizacji teletechnicznej na terenie miasta Kielce. Na zdjęciach ul. Warszawska i ul. Sikorskiego.

czytaj więcej…
 

Prace na ul. Podklasztornej

Aktualnie prowadzone są roboty ziemne na ul. Podklasztornej.

czytaj więcej…
 

Prace ziemne

Obecnie trwają prace przy budowie kanalizacji teletechnicznej na terenie miasta Kielce. Na zdjęciach ul. Kujawska i Al. Popiełuszki.

czytaj więcej…
 

Podpisanie umowy na dostawę sprzętu aktywnego

21 marca br. w Urzędzie  Miasta nastąpi podpisanie umowy na dostawę sprzętu aktywnego sieci w ramach projektu „e-Świętokrzyskie - budowa sieci światłowodowych wraz z urządzeniami na terenie miasta Kielce". Powyższa umowa przewiduje dostawę i instalację urządzeń i oprogramowania tj.: routerów, urządzeń bezpieczeństwa sieci typu Firewall, telefonii IP, oprogramowania do zarządzania infrastrukturą sieci, infrastruktury serwerowej typu BLADE wraz z macierzą dyskową, a także punktów dostępowych do Internetu bezprzewodowego Wi-Fi oraz przeprowadzenie szkoleń dla administratorów systemu.
Podpisanie umowy jest wynikiem przetargu, który wygrała firma WASKO, a wartość zamówienia to kwota 10 922 769 PLN.

czytaj więcej…
 

Postęp prac

Obecnie prowadzone są prace w obiektach rdzeniowych i dostępowych, a także w kanałach półprzełazowych na osiedlach Barwinek i Świętokrzyskie.

czytaj więcej…
 

Rozstrzygnięcie przetargu

W dniu 26 października 2012r. Zakład Obsługi i Informatyki Urzędu Miasta Kielce rozstrzygnął przetarg na dokończenie budowy kanalizacji teletechnicznej i linii światłowodowych. Przetarg wygrała firma ELTEL Networks S.A. z Poznania, która zrealizuje inwestycję za kwotę 6 921 893,81PLN.

czytaj więcej…
 

Ogłoszenie przetargu na wykonanie kanalizacji...

W dniu 11 października 2012r. Zakald Obsługi i Informatyki Urzędu Miasta Kielce ogłosił przetarg na budowę kanalizacji teletechnicznej i linii światłowodowych.

Dokumentacja przetargowa dostępna jest pod adresem www.um.kielce.pl/przetargi

 

Rozwiązanie umowy

Gmina Kielce - Zakład Obsługi i Informatyki Urzędu Miasta Kielce, na podstawie art. 635 Kodeksu cywilnego, w zw. z art. 491 § 2 Kodeksu cywilnego odstąpiła od niewykonanej części umowy z 12 maja 2011r., z OPF S.A. Uniszowice 97A, 21-030 Motycz na wykonanie robót budowlanych budowy kanalizacji teletechnicznej i linii światłowodowych, z powodu niewykonania przedmiotowej umowy w umówionym terminie, z przyczyn leżących po stronie wykonawcy. Do dnia dzisiejszego Wykonawca zrealizował nie więcej niż 37% zakresu przedmiotu umowy.

Obecnie trwa inwentaryzacja wykonanych odcinków kanalizacji, a pod koniec sierpnia lub z początkiem września zostanie ogłoszony przetarg na dokończenie inwestycji.

 Wyszukiwarka


Informacje o plikach cookie

W serwisie e-swietokrzyskie.kielce.eu wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czytaj więcej...